Teamgate CRM funkcijos

Šios funkcijos leidžia naudotis visais Teamgate teikiamais privalumais Jūsų verslui.

WordPress

Specialus nemokamas įskiepis vienai populiariausių turinio valdymo sistemų WordPress, skirtas šaltų kontaktų rinkimui, naudojant iš anksto sukurtas formas. Išsamias instrukcijas ir pavyzdžius rasite čia.

Zapier

Naudodamiesi Zapier, galite Teamgate CRM sistemą integruoti su kitais įrankiais bei platformomis, kurias naudojate kasdienėms užduotims atlikti. Išsamias instrukcijas ir pavyzdžius rasite Zapier integracijos puslapyje.

API apjungimas

Norėdami sprendimus pinai pritaikyti prie savo verslo poreikių, naudokite Atviro kodo API. Savo naudojamas sistemas integruokite su Teamgate, taip sukurdami įrankį, kurio labiausiai reikia. API biblioteką rasite čia.

Duomenų importavimas

Sutaupykite laiko ir pamirškite apie rankinį kontaktų įkėlimą. Į Teamgate kontaktų duomenų bazę galima sukelti duomenis iš „Excel“ darbaknygių, tiesiai iš Google kontaktų ar savo adresų knygutės, bei kitų šaltinių.

Teamgate-Linkedin Shuttle

Paprastas ir naudingas įrankis, padedantis „LinkedIn“ kontaktus vos kelių mygtukų paspaudimu perkelti į Teamgate paskyrą. Jeigu įmanoma, perkeliamas vardas, pavardė, darbovietė, el. pašto adresas bei telefono numeris.

Reklaminiai puslapiai

Šaltiems kontaktams surinkti naudokite tikslinius reklaminius puslapius. Juos galite kurti ir jų veiksmingumą testuoti net neturėdami jokių dizaino ar programavimo įgūdžių. Teamgate suteikia galimybę rinktis tarp kelių iš anksto paruoštų šablonų.

Integruota telefonija

Skambučius galite atlikti tiesiai iš savo naršyklės.Naudodami SmartDialer, galėsite ne tik skambinti ar atsiliepti nepalikę našyklės, tačiau ir perklausyti įvykusius pokalbius. Tai leis apmokyti darbuotojus ir pagerinti jų darbo našumą, rinkti naujus šaltus kontaktus bei dar daugiau.

Skambučių istorija

Skambučių istorijos funkcija leidžia matyti visų įeinančių ir išeinančių skambučių sąrašą, o taip pat ir perklausyti įrašytus skambučius. Teamgate padeda peradresuoti skambučius su kontaktais susietiems darbuotojams bei registruoja praleistus skambučius – juos matysite kontakto kortelėje.

Pokalbių scenarijai

Naudokitės iš anksto paruoštais trumpais tekstais, kurie padės atlikti šaltus skambučius. Tai – šablonai su tam tikrais numatytais klausimais, kurie padės nukreipti pardavimų pokalbį tinkama linkme. Žinoma, minėtus tekstus galite papildyti savais.

Skambučių analizė

Savo Teamgate paskyroje galite matyti atliktų skambučių kiekį, skambinimo rezultatus ir visų atliktų skambučių išklotines. Tai padeda sekti komandos narių efektyvumą.

Numerių nukreipimas

Sutaupykite laiko, naudodami Teamgate – skambučius į mobilųjį ar paprastą tinklą galite atlikti tiesiai iš savo paskyros. Tai reiškia, kad turėdami galimybę skambinti tiesiai iš naršyklės, nereikės nurašyti ar vesti numerio į savo mobilųjį telefoną. Taip pat, atliktus skambučius iškart galėsite pažymėti CRM sistemoje.

Įžvalgos ir analizė

Skambučių registravimas ir duomenų analizė padeda įvertinti komandos pastangas ir nustatyti, kokią įtaką jų darbas turi pardavimų rezultatams. Matydami tikslius skaičius, galėsite rasti trikdžius, juos ištaisyti ir tokiu būdu padėti įmonei augti.

MailChimp

Integracija su MailChimp leidžia siųsti rinkodaros naujienlaiškius ir automatines žinutes. Naudodami Teamgate filtrus, galėsite kurti tikslines kampanijas norimiems kontaktams. Taip pat, yra galimybė sekti kampanijų būseną nepalikus Teamgate paskyros.

El. laiškų šablonai

Jau išsiųsti laiškai, kurie, Jūsų manymu, yra pakankamai efektyvūs, gali būti paversti el. laiškų šablonais. Teamgate sistemoje galite greitai sukurti naują laišką, dalintis šablonais su kolegomis ir tokiu būdu padidinti komandos darbo našumą.

Dokumentų valdymas

Rinkite visą informaciją, susijusią su sandoriais, vienoje vietoje. Svarbi informacija gali būti saugoma įvairiuose dokumentuose –  pasiūlymuose, sutartyse, projektų planuose ar nuotraukose. Jūsų patogumui, siūlome visus su sandoriu susijusius dokumentus sukelti į sandorio kortelę tam, kad vėliau juos rastumėte greitai ir galėtumėte jais pasinaudoti ar parsisiųsti komandos nariams.

Kategorizavimas ir prisitaikymas

Kontaktus galima priskirti prie nustatytų kategorijų, tad duomenų bazė visada bus tvarkinga. Taip pat, pasinaudoję filtrais, reikalingą informaciją rasite greičiau. Atnaujinti Teamgate CRM filtrai leidžia kurti naujus filtrus, išsaugoti juos daugkartiniui naudojimui ar pasirinkti rodyti tik aktualius duomenis.

Dublikatai

Viena opiausių problemų – kai duomenų bazėje yra dublikatų. Teamgate turi paprastą, tačiau išmanų sprendimą, kuris užtikrina, kad dublikatai būtų susekti ir, jeigu norima, apjungti į vieną kontaktą. Tokiu būdų išvengsite situacijų, kai keliskart bandoma susisiekti su tuo pačiu kontaktu.

Žemėlapis

Integracija su Google Maps leidžia matyti kontaktų lokaciją pasaulio žemėlapyje. Tai gali padėti suprasti, kur yra didžioji dalis potencialių ar esamų klientų, ar kur yra verta koncentruotis, siūlant savo prekes ar paslaugas.

Globali paieška

Duomenų paieška turi didelę reikšmę. Teamgate Globali duomenų paieška suteikia galimybę ieškoti reikiamos informacijos iškart visuose moduliuose. Tai reiškia, kad į paieškos langelį suvedę norimą žodį ar jo fragmentą, informacija, turinti atitikmenį, bus surasta visuose moduliuose ir kategorizuota.

Laiko valdymas

Planuokite laiką ir imkitės reikiamų veiksmų. Veiksmų planavimo funkcija – geriausias būdas nustoti informaciją saugoti savo atmintyje. Teamgate CRM sistemoje savo suplanuotiems veiksmams galite nustatyti priminimus, kas yra papildoma motyvacija klientui paskambinti laiku ar pasiruošti susitikimui. Taip pat, tai puikus būdas savo užimtumo kalendoriumi pasidalinti su kolegomis.

Šaltų kontaktų konvertavimas

Kai šaltas kontaktas yra kvalifikuotas, jį vos vienu mygtuko paspaudimu paversite kontaktu ir būsite tikri, kad komunikacijos istorija yra išsaugota. Be to, su naujai sukurtu kontaktu itin paprasta susieti sandorius ar veiksmus.

Šaltų kontaktų perkvalifikavimas

Šia funkcija Teamgate CRM sistema užtikrina, kad nepraleisite verslo galimybių. Todėl anksčiau diskvalifikuotus šaltus kontaktus bet kuriuo metu galite iš naujo perkvalifikuoti, nes jie nėra ištrinami iš sistemos.

Įvykiai ir priminimai

Kadangi darbo aplinkoje dažnai egzistuoja daugybė dėmesį blaškančių aplinkybių, dienos užduočių ar kitos svarbios informacijos nesaugokite savo atmintyje. Lengvai valdomos užduotys ir priminimai apie jas leis nepamiršti suplanuotų darbų ar susitikimų – planuokite savo laiką, imkitės veiksmų ir laimėkite!

Netinkamumo priežastys

Norint optimizuoti savo pardavimų komandos darbą, stenkitės surinkti kuo daugiau duomenų apie kiekvieną pardavimą – tiek sėkmingą, tiek nesėkmingą. Tai tamps puikiu įrankiu analizuoti ir tobulinti procesus. Teamgate rekomenduoja iš anksto nustatyti šaltų kontaktų diskvalifikavimo priežastis ir  jas pildyti. Tai padarius, bus paprasta atlikti išsamią analizę.

Kvalifikavimo optimizavimas

Iki kol šaltas kontaktas yra kvalifikuojamas kaip tinkamas, atliekama daug veiksmų. Tai gali būti šalto kontakto pirminis vertinimas, šaltinio ir industrijos nustatymas, būsenos pakeitimas, netinkamumo priežasčių analizė ir kita. Visi šie ir panašūs veiksmai leidžia surinkti duomenis, kuriuos vėliau galima panaudoti analizuojant visą šaltų kontaktų valdymo procesą ir jį tobulinti.

Rytinė apžvalga

Rytinė apžvalga – tai trumpas kasdienis naujienlaiškis, kuriame pateikiama svarbiausių vakar dienos įvykių santrauka: pasikeitimai šaltų kontaktų sąraše, pardavimų piltuvėlio atnaujinimai ir šiandienos dienotvarkė. Galite pasirinkti gauti tiek visą šią informaciją, tiek dalį.

Šaltų kontaktų vertinimas

Vertindami šaltus kontaktus, galite nustatyti, kurie iš jų turi didesnę vertę ir galimybę konvertuotis į sėkmingą pardavimą. Tai leidžia pardavimų ir rinkodaros komandoms sujungti savo jėgas ir skirti daugiau dėmesio būtent toms galimybėms, kurios potencialiai gali atnešti daugiau pelno.

Šaltų kontaktų būsena

Šalto kontakto būsena leidžia akimirksniu sekti kontakto potencialą. Tokia būsena nurodo, ar su potencialiu klientu jau dirbama, ir kokių tolimesnių veiksmų reikėtų imtis.

Vartotojų grupės

Teamgate CRM sistema leidžia kurti vartotojų grupes – tai padeda kontaktus, įmones ir sandorius filtruoti daug patogiau.

Mobiliosios programėlės

Naudodamiesi Teamgate CRM mobiliąja programėle, esminius duomenis apie šaltąjį kontaktą, kontaktą ar įmonę galėsite pasiekti ir atnaujinti bet kada ir būdami bet kur. Naudodamiesi mobiliąją programėle galite būti tikri, kad visa reikalinga informacija yra su jumis, o svarbius užrašus galite pasižymėti programėlėje iš karto.

Pardavimų piltuvėliai

Teamgate CRM sistema leidžia turėti kelis pardavimų piltuvėlius vienu metu. Tai – puikus sprendimas dinamiškam verslui, nes kiekvienam pardavimų piltuvėliui galite kurti atskiras ataskaitas ir sekti, bei tobulinti pardavimų procesus.

Pardavimo galimybių judėjimas

Pardavimo galimybių judėjimo ataskaita rodo kiekvienos pardavimo galimybės judėjimą laike. Aiškus vaizdas leidžia iš karto įžvelgti, kuriame etape yra trikdžiai ar kur dažniausiai atsiranda uždelsimas. Ši ataskaita yra skirta tiems, kurie siekia sutrumpinti pardavimų ciklo ilgį.

Valiutos

Kadangi šiandien verslas yra itin dinamiškas, kiekvienam sandoriui galima nustatyti skirtingą valiutą. Tai ypač patogu, jeigu dirbate su klientais iš viso pasaulio.

Darbastalis

Pardavimų rezultatų apžvalgą galite patogiai sekti Teamgate CRM darbastalio modulyje. Jis sukurtas tam, kad greitai galėtumėte apžvelgti pardavimų piltuvėlius, prognozuoti ateities rezultatus ir sekti komandos darbo našumą.

Rūšiavimas ir Filtrai

Siekdami padidinti darbo našumą, rūšiuokite kontaktus ir naudokite filtrus, kad reikalingą informaciją rastumėte daug greičiau. Teamgate leidžia išsaugoti dažniausiai naudojamus filtrus, taip pat, iš vaizdo pašalinti retai naudojamus.

Įžvalgos

Svarbiausius savo sprendimus priimkite remdamiesi tikslia duomenų analize. Teamgate CRM siūlo įvairiapuses ataskaitas, kurios leidžia verslo rezultatus ir procesus apžvelgti realiu laiku. Taip pat, specialūs įrankiai geba nustatyti prognozuojamus ateities rezultatus, remiantis istoriniais duomenimis. Nuo šiol Jūsų prognozės bus pagrįstos tikrais skaičiais.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Ilmaras. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.