Facebook pixel goes here

Duomenų apsauga

Puikiai suprantame Teamgate sistemoje saugomų duomenų svarbą Jūsų verslui, todėl Jūsų duomenų saugumas ir apsauga yra mūsų prioritetas numeris vienas.
Išbandyk dabar

Security Lock Cloud

Duomenų apsaugai taikomi sprendimai

Tapdami Teamgate klientais, jūs įsigyjate kompleksinį duomenų apsaugos sprendimą, kurį sudaro infrastruktūros sprendimai, naudojimosi sąlygos ir privatumo politikos bei bendrosios saugumo praktikos.

Teamgate Security Shield

Atsarginės duomenų kopijos

Visos Teamgate paskyros yra sinchronizuojamos tarp skirtingų serverių realiuoju laiku, kad iškilus nesklandumams viename serveryje, klientai būtų automatiškai nukreipiami į kitą serverį ir galėtų toliau nepertraukiamai dirbti su sistema bei naudotis savo duomenimis. Šis sprendimas leidžia užtikrinti paslaugos pasiekiamumą daugiau kaip 99% viso laiko. Kiekvieną naktį taip pat daromos visų duomenų atsarginės kopijos.

Patikimi duomenų centrai

Teamgate sistemoje esantys duomenys saugomi atitinkant aukščiausius kokybės reikalavimus, sertifikuotuose duomenų centruose įvairiose pasaulio šalyse, tarp kurių yra ir Amazon duomenų centrai.

Saugus duomenų persiuntimo metodas (SSL)

Teamgate duomenų persiuntimui iš serverio į serverį naudojamas 256 bitų SSL kodavimas. Tokio lygio duomenų kodavimas yra taikomas tiek dirbant su Teamgate sistema, tiek su mobiliąja aplikacija, tiek siunčiant duomenis per API užklausas.
Palyginimui, finansinės institucijos, tokios kaip bankai, naudoja tokio pat lygio duomenų kodavimą atliekant bankines transakcijas.

Mokėjimo informacijos apsauga

Informacija apie kreditinę kortelę, kurią įvedate Teamgate sistemoje, yra tiesiogiai perduodama sertifikuotam mokėjimo sistemos tiekėjui ir niekur nėra papildomai saugoma.

Apsauga nuo duomenų nutekėjimo ar praradimo

Kiekvienos Teamgate paskyros duomenys yra saugomi skirtingose duomenų bazėse. Šis sprendimas užtikrina duomenų saugumą ir konfidencialumą net programinės klaidos atveju.

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.