Facebook pixel goes here

El. laiškai ir naujienlaiškiai

Santykius su klientais galima patobulinti išsaugant komunikacijos istoriją, kontaktus suskirstant į kategorijas, o taip pat sekant naujienlaiškių kampanijų statistiką. Rinkdami, skirstydami į kategorijas ir kvalifikuodami šaltus kontaktus, naudokitės kasdieniais komunikacijos įrankiais.
Išbandykite Dabar

Email Requests and Newsletters

Šaltus kontaktus rinkite su „Smart BCC“

Susiejus el. pašto dėžutę su Teamgate CRM, visi el. laiškai yra persiunčiami į CRM sistemą kaip šalti kontaktai. Galite būti tikri, kad komunikacijos istorija su tam tikru kontaktu bus išsaugota vienoje vietoje. Visgi, geriausia tai, kad apie kiekvieną naujai sukurtą šaltą kontaktą sistema primena automatiškai.

Naujienlaiškių kampanijos ir komunikacijos veiksmingumas

Jūsų bendravimas su potencialiais klientais gali būti dar veiksmingesnis, jei naudositės Teamgate integracija su galinga naujienlaiškių automatizavimo platforma „MailChimp“. Šaltus kontaktus galima žymėti, skirstyti į kategorijas, filtruoti ir perkelti tiesiai į „MailChimp“ gavėjų sąrašus.

Ši integracija taip pat gali būti naudojama stebint naujienlaiškių kampanijų istoriją ir nustatant priminimus, kurie jūsų komandai leis sekti vartotojo veiksmus.

Sužinokite daugiau

  • El. laiškai gali būti asmeniški ir aktualesni, jei bandysite pasiekti mažesnes žmonių grupes.
  • Padidinkite pardavimus ir sutaupykite laiko, pasirinkę CRM sistemą. Sužinokite kaip ji gali padėti.

Keletas el. laiškų ir naujienlaiškių panaudojimo funkcijų

MailChimp

Integracija su Mailchimp leidžia siųsti naujienlaiškius, automatines žinutes ir kurti tikslines kampanijas, naudojantis Teamgate filtrais, taip pat sekti kampanijų būseną nepaliekant Teamgate paskyros.

El. laiškų šablonai

Jau išsiųsti laiškai, kurie yra laikomi efektyviais, gali būti paversti el. laiškų šablonais. Teamgate sistemoje galite greitai sukurti naują laišką, dalintis šablonais su kolegomis ir padidinti komandos darbo našumą.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.