Facebook pixel goes here

Kontaktų Valdymas

Kontaktų valdymas yra kiekvienos ryšių su klientais valdymo sistemos pagrindas. Klientų kontaktų valdymas liko artimas tradicinei telefonų knygai. Kontaktų rūšiavimas, bendravimo sekimas ir kontaktų informacijos pritaikymas yra tik maža dalis to, ką galite atlikti naudodamiesi mūsų kontaktų duomenų baze.

kontaktų valdymas

Kurkite asmeninius ryšius

Teamgate rasite du kontaktų valdymo modulius – Kontaktai ir Įmonės. Nors kontaktai ir yra skirtingi, abu šie moduliai glaudžiai susiję, tad galime užtikrinti, kad verslo informacija bus susieta su asmenine. Naujus kontaktus pridėti itin paprasta, nes galite konvertuoti šaltus kontaktus, įkelti turimus sąrašus arba suvesti informaciją patys.

Kontaktų kortelėse saugoma vertinga informacija gali būti praturtinta pagal verslo poreikius, t.y. pridedant papildomus laukus. Kontaktiniai duomenys, pastabos, informacija apie sandorius, ir dar daugiau – mes siekiame užtikrinti, kad nepaisant verslo pobūdžio, kontaktus galėtumėte valdyti patogiausiu būdu.

Planuokite laiką, imkitės veiksmų ir laimėkite. Teamgate sistemoje sukurti susitikimą, priminimą ar pasižymėti pastabą galima vos vienu paspaudimu. Pardavimų procesą palaikyti padės ir daugiau naudingų funkcionalumų, tokių kaip kalendorius, užduočių sąrašas, įvykių sinchronizavimas, ir kiti.

IŠBANDYKITE DABAR

Teamgate privalumai

  • Ryšius su potencialiais klientais Teamgate padeda palaikyti naudojantis įvairiais funkcionalumais, pvz. SmartDialer telefonijos sprendimu, integracija su „MailChimp“, priminimais, ir kitais.
  • Visa komunikacijos istorija prieinama kontakto kortelėje ir gali būti matoma kitų komandos narių.
  • Kontaktus galima skirstyti pagal kategorijas, tai padeda, jei norite dirbti su tam tikra tiksline auditorija.
  • Globalia paieška galima naudotis esant bet kuriame „Teamgate“ modulyje, todėl reikalingą informaciją rasite paprastai ir greitai.

LIETUVOS ĮMONIŲ DUOMENŲ BAZĖ

Teamgate suteikia galimybę išvengti klaidų bei gauti informaciją apie įmonės rekvizitus. Visi reikiami laukai (įmonės kodas, PVM mokėtojo ir kt.) yra užpildomi automatiškai, todėl sutaupysite laiko ir pinigų, ieškodami reikiamos informacijos. Kontaktų valdymas Lietuvoje naudojantis šia funkcija tampa daug paprastenis.

klientų valdymas

KONTAKTŲ SEGMENTACIJA

Lengvai identifikuokite: klientus, buvusius klientus ar tuos, kurie yra arba buvo susidomėję jūsų paslaugomis. Teamgate sistemoje Kontaktai gali būti segmentuojami pagal norimus kriterijus, pirkimo ar kliento statusą.  Šios kategorijos yra nekintančios, dėl to jūsų kontaktų bazė visuomet išliks struktūrizuota, o filtrai padės patogiau dirbti su konkrečiomis kontaktinių asmenų grupėmis.

IŠBANDYKITE DABAR

klientų duomenų bazė

KONTAKTŲ DUBLIKATŲ VALDYMAS

Nevarkite analizuodami pasikartojančią informaciją ir tvarkydami kontaktų dublikatus. Teamgate  automatiškai pažymi kontaktų kopijas ir siūlo jas ištrinti arba sujunti.

kontaktų valdymas

BENDRADARBIAVIMAS

Daugiau nei vienas žmogus bendrauja su klientu? Nesirūpinkite, sistema leidžia lengvai priskirti už klientą atsakingą asmenį, o esant poreikiui – priskirti kelis skirtingus atsakingus asmenis,  kurie galės stebėti bei dalyvauti visame komunikacijos ir pardavimų procese.

IŠBANDYKITE DABAR

kontaktų rūšiavimas

EL. LAIŠKŲ PRISEGIMAS

Be pastangų sekite komunikaciją ir visą jos istoriją. Informaciją paverskite lengvai pasiekiama ir matoma kiekvienam komandos nariui: nuo elektroninių laiškų, skambučių bei dokumentų iki komentarų ir pastabų.

EL. LAIŠKAI IR NJIENLAIŠKIAI

kontaktų duomenų bazė

GALIMYBĖ KURTI INDIVIDUALIUS LAUKUS

Teamgate rūpinasi skirtingo dydžio įmonėmis ir klientais, todėl suteikia galimybę kurti individualius filtrus, laukus ar žymes, padedančius užfiksuoti verslui būdingą ir svarbiausią informaciją. Filtrai ir laukai gali būti sukurti iš anksto arba įrašomi ir sukuriami bet kada atsiradus poreikiui. Greito informacijos įvedimo apie kontaktą funkcija leidžia taupyti laiką ir optimizuoti paieškos procesą.

klientų valdymo sistema

SKAMBINKITE IŠ CRM SISTEMOS

Pajuskite inovatyvios komunikacijos galią. SmartDialer suteikia galimybę greitai ir paprastai skambinti visiems kontaktams tiesiai iš Teamgate darbo aplinkos per interneto naršyklę. Naudokitės automatinio numerio rinkimo, skambučių įrašymo ar skambučių nukreipimo funkcijomis, pagerinkite bendradarbiavimo kokybę ir tapkite lengviau pasiekiami, sumažinant sudėtingų procesų skaičių.

SMARTDIALER

kontaktų valdymas

FAILŲ PRISEGIMAS

Turite svarbių dokumentų, kuriuos reikia susieti su tam tikru asmeniu ar įmone? Pamirškite pasimetusius dokumentus – įkelkite juos į kontakto kortelę ir failai taps lengvai prieinami ateityje.

klientų valdymas

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.