Facebook pixel goes here

CRM Pardavimų Darbastalis

Pardavimų darbastalis skirtas visapusiškam verslo veiklos vertinimui. Šis įrankis padeda suprasti tikrąją Jūsų įmonės situaciją.

pardavimų darbastalis

Detali svarbiausių veiklos rodiklių analizė vienoje vietoje

Pagrindiniai efektyvumo rodikliai atspindi buvusią ir esamą įmonės situaciją, bei pateikia aiškiai suprantamas prognozes. Efektyvumo vertinimas skirtingais pjūviais, remiantis svarbiausia įmonės informacija, leidžia optimizuoti darbo procesus ir dar lengviau stebėti realią visos įmonės ar savo veiklos bei pardavimų situaciją.

Daugiau nebelaukite, kol Jums bus pateikta ataskaita – priimkite sprendimus čia ir dabar naudodami Teamgate CRM pardavimų darbastalį.

IŠBANDYKITE DABAR

Teamgate privalumai

  • Stebėkite aiškiai pateikiamas pardavimų ir šaltų kontaktų konversijas.
  • Lengvai identifikuokite pardavimų pralaimėjimo priežastis.
  • Greitai ir paprastai išsiaiškinkite pardavimų piltuvėlio situaciją.
  • Tiksliai įvertinkite pelningiausius ir rizikingiausius sandorius.
  • Stebėkite pardavėjų aktyvumo tikslų įgyvendinimo rezultatus ir įvertinkite užimtumą, remiantis iškeltais tikslais.

SUŽINOKITE PRALAIMĖJIMO PRIEŽASTIS

Lengvai identifikuokite pardavimų pralaimėjimo priežastis ir optimizuokite pardavimo procesą. Objektyvios analizės pagalba eliminuokite pagrindines pralaimėjimų priežastis, lyginkite jas su visos komandos rezultatais ir padidinkite laimėjimo konversijas.

pardavimų analizė

ANALIZUOKITE SITUACIJĄ

Greitai ir paprastai išsiaiškinkite pardavimų piltuvėlio situaciją. Matykite kiek šaltų kontaktų sugeneruota per tam tikrą laikotarpį, kokia yra bendra galimybių suma realiu laiku ir prognozė, nurodanti tikėtiną pardavimų sumą per pasirinktą laikotarpį.

Stebėkite kaip kiekvienas pardavėjas ar komanda kryptingai juda išsikeltų tikslų link.
IŠBANDYKITE DABAR

pardavimų planas

STEBĖKITE PARDAVĖJŲ AKTYVUMĄ

Stebėkite aktyvumo tikslų įgyvendinimo rezultatus ir įvertinkite užimtumą, remiantis iškeltais tikslais.  Būkite užtikrinti, kad Jūsų komanda veikia kryptingai, siekiant užsibrėžtų tikslų.

PARDAVIMŲ AKTYVUMAS

pardavimų darbastalis

PARDAVIMŲ PLANAS

Greitai ir paprastai suvokite realią pardavimų situaciją. Stebėkite pardavimų plano ir rezultatų pokytį laike. Pamirškite sudėtingus skaičiavimus, lenteles ir ataskaitas – vertinkite tik reikšmingą ir aiškiai pateiktą statistiką.

PARDAVIMŲ REZULTATAI

pardavimu planas

RIZIKŲ VERTINIMAS

Tiksliai įvertinkite pelningiausius ir rizikingiausius sandorius. Žinokite, kiek atvirų galimybių turi didesnę tikimybę virsti sandoriu; kiek sėkmingų sandorių galite uždaryti, bei kokia yra bendra jų vertė. Išsiaiškinkite ir skirkite papildomai dėmesio vertingiausioms galimybėms, lengvai paversdami jas pardavimais.

IŠBANDYKITE DABAR

pardavimų analizė

GALIMYBIŲ PILTUVĖLIS

Parodo kiek pardavimų galimybių ir kokiai sumai yra kiekvienoje Jūsų pardavimų stadijoje.  Identifikuokite silpniausias savo pardavimo proceso vietas, kurioms trūksta papildomo dėmesio.

PARDAVIMŲ PILTUVĖLIO ĮŽVALGOS

pardavimų galimybės

KONVERSIJOS

Stebėkite aiškiai pateikiamas pardavimų ir šaltų kontaktų konversijas. Sužinokite, kiek iš sukurtų pardavimo galimybių Jūs laimite ir kiek pastangų reikalauja sėkmingo sandorio sudarymas. Įvertinkite, kokia yra vidutinė šalto kontakto kaina ir kliento įsigijimo kaštai. Matydami kaip sekasi judėti pardavimo procese, tiksliai žinosite ką reikia daryti, kad pasiektumėte norimą rezultatą.

pardavimų darbastalis

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.