Facebook pixel goes here

Pardavimų Valdymas

Pardavimų valdymas skirtas Jūsų vykstančių pardavimo galimybių ir įvykusių pardavimų valdymui. Kiekvienas pardavimas yra priskirtas prie atsakingo žmogaus ar komandos, o pardavimo kortelės yra matomos skirtinguose etapuose. Numatykite savo pardavimo žingsnius ir keliaukite jais tiesiog perkeldami pardavimo galimybes. Dirbti su pardavimo galimybėmis dar niekuomet nebuvo taip lengva!

pardavimų valdymas

Sandorius užbaikite greitai ir patogiai

Jums nereikės bandyti į vieną pardavimų piltuvėlį sutalpinti skirtingų procesų. Jūsų patogumui, mes sudarome galimybę naudotis keliais pardavimų piltuvėliais vienu metu ir išnaudoti tai analizuojant procesus. Be to, sandorius galėsite lengvai perkelti iš vienos stadijos į kitą, tereikės juos pertempti pelės pagalba.

Pardavimų piltuvėlis padeda atvaizduoti procesą, kuris veda sėkmingo sandorio link, taip galima užtikrinti, kad svarbi informacija pasiekiama visai komanda. Teamgate turi ir daugiau funkcionalumų, kurie komandoms leidžia dirbti efektyviau.

Norėdami suprasti, kas darosi pardavimų piltuvėlyje, galite kurti ir analizuoti ataskaitas. Teamgate prieinami daug rodiklių, tad galite juos pasirinkti pagal poreikius ir statistiką peržiūrėti darbastalio arba įžvalgų moduliuose. Galime patikinti, kad kai kurios ataskaitos taps jūsų kasdienybės dalimi!

IŠBANDYKITE DABAR

Teamgate privalumai

  • Kurti ir registruoti pardavimus galite naudojantis bet kuria valiuta. Tai ypač patogu, jei jūsų klientai yra iš įvairių pasaulio šalių.
  • Kiekvienam sandoriui gali būti priskirtas atsakingas asmuo, taip pat pridėti kiti komandos nariai, kad informacija būtų prieinama visiems.
  • Į produktų katalogą galite sudėti informaciją apie prekės ar paslaugas, kurias parduodate.
  • Siekti užsibrėžtų tikslų daug paprasčiau, nes galite nustatyti numanomą sandorio uždarymo datą. Jeigu nespėsite to padaryti laiku, gausite priminimą.

PARDAVIMŲ PILTUVĖLIS

Pardavimų piltuvėlis atvaizduoja visas Jūsų pardavimų galimybes kiekviename pardavimų etape. Turite galimybę apžvelgti kaip sekasi pardavimų komandai, kokios yra planuojamos Jūsų įmonės pajamos remiantis pardavimų sumomis. Taip pat pamatysite vėluojančius pardavimus bei įvykius. Vienu metu galėsite valdyti keletą skirtingų pardavimo procesų.

PARDAVIMŲ PILTUVĖLIO VALDYMAS

pardavimų piltuvėlis

INTERAKTYVUS VALDYMAS

Peržiūrėkite visus savo pardavimus: aktyvius, laimėtus bei pralaimėtus. Atlikite masinius veiksmus, ieškokite pardavimų bei filtruokite juos patogiai. Jeigu norite pažymėti daugiau informacijos prie pardavimo galimybės, galite sukurti papildomų laukų. Pardavimų sąrašo paskirtis bendros informacijos valdymui ir filtravimui.

IŠBANDYKITE DABAR

pardavimai

PARDAVIMŲ INFORMACIJOS VALDYMAS

Kiekviena pardavimo galimybė turi savo pardavimo kortelę, kurioje matoma visa su pardavimu susijusi informacija, tokia kaip komunikacija su klientu, įskaitant ir el. laiškus, planuojami įvykiai, susiję dokumentai, atsakingi ir sprendimą priimantys žmonės, paslaugos ir produktai, ir visa dinaminė informacija kurią pridedate jūs patys.

pardavimu valdymo crm

PARDAVIMŲ PILTUVĖLIO ANALIZĖ

Tai puikus būdas vizualizuoti jūsų pardavimo proceso situaciją. Pardavimų piltuvėlis suteikia aiškų matymą apie pardavimų judėjimą tarp skirtingų etapų, matant tiek tarpines, tiek galutines konversijas, skirtingą įdirbį pagal žmones ir dabartinę situaciją.

IŠBANDYKITE DABAR

pardavimų galimybės

KAS VYKSTA?

Dažnu atveju stebint pardavimų judėjimą per skirtingus etapus matoma kas vyksta su pardavimu jūsų įmonės akimis. Nuo šiol galėsite matyti ir tai, kas vyksta kliento akimis greitai pažymint tipines situacijas.

pardavimų valdymas

UŽDARYMO DATOS INDIKATORIUS

Dirbant su pardavimo galimybėmis Teamgate CRM reikia nurodyti planuojama pardavimo uždarymo datą. Ši data padeda pardavėjui lengviau planuoti savo siekiamus tikslus bei dienotvarkę, o skyrių vadovams artėjančius srautus bei prognozę. Tuo pačiu galima matyti, kiek dienų pardavimas vėluoja būti uždarytas.

pardavimai

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.