Facebook pixel goes here

Šaltų Kontaktų Valdymas

Pirmasis žingsnis sėkmingo pardavimo link – efektyvus ir planingas šaltų kontaktų valdymas. Su Teamgate sistemingai planuokite veiksmus ir užduotis, tvarkykite kontaktus, juos klasifikuokite ir lengvai komunikuokite komandoje. Tvarkingi procesai naujus kontaktus leis paversti sėkmingais pardavimais.

šaltų kontaktų valdymas

Kiekvieną naują kontaktą paverskite galimybe

Net jei asmuo, įmonė ar verslo galimybė dar nėra pridėti į pardavimų piltuvėlį, naudodami Teamgate šaltus kontaktus galite patogiai valdyti ir galiausiai konvertuoti į kontaktą ar sandorį.

Platus funkcionalumų sąrašas, pvz. šaltų kontaktų įkėlimas, dublikatų aptikimas, filtravimas, globali paieška, žemėlapis, kalendorius, ir kiti, padeda valdyti šaltus kontaktus pačiu patogiausiu būdu.

IŠBANDYKITE DABAR

Teamgate privalumai

  • Sutaupysite laiko, nes neteks šaltų kontaktų įkelti rankiniu būdu.
  • Patys galite pridėti šaltų kontaktų informacijos laukus, kad būtų patenkinti verslo poreikiai.
  • Tokie funkcionalumai, kaip kalendorius, priminimai, ir kiti, padės organizuoti darbą ir būti produktyvesniais.
  • Šaltų kontaktų sąrašas visada bus tvarkingas, nes dublikatai pažymimi automatiškai.

LINKEDIN SHUTTLE

Paprastas ir naudingas įrankis skirtas importuoti LinkedIn kontaktus tiesiai į Jūsų Teamgate paskyrą. Vienu paspaudimu Jūs galite sukurti naują šaltą kontaktą su duomenimis, gautais iš pasirinkto LinkedIn profilio – vardas ir pavardė, pareigos, įmonės pavadinimas, el. pašto adresas ir netgi telefono numeris (jei nurodytas). Šis įrankis Jums leidžia iš savo dienotvarkės pašalinti vieną iš daugiausiai laiko resursų reikalaujantį procesą – kontaktų duomenų suvedimą rankiniu būdu. Teamgate-LinkedIn Shuttle yra visiškai nemokamas ir jį parsisiųsti galite iš Google Chrome Web Store, paspaudę čia.

LINKEDIN SHUTTLE

šalti kontaktai

KOMUNIKACIJOS ISTORIJA

Sistemingai valdykite ir sekite visas suplanuotas veiklas. Vieno mygtuko paspaudimu kurkite naujus susitikimus ar įterpkite komentarus. Pamirškite laiką eikvojančius, pasikartojančius veiksmus –  kurkite šablonus, kuriuos prireikus galėsite panaudoti akimirksniu.

IŠBANDYKITE DABAR

naujų kontaktų valdymas

LENGVAS INFORMACIJOS PERDAVIMAS

Stebėkite vienoje vietoje patalpintą kiekvieną komunikacijos žingsnį ir įgalinkite šią informaciją būti lengvai pasiekiama visiems komandos nariams: nuo elektroninių laiškų, skambučių, dokumentų, komentarų ar papildomos informacijos apie kliento poreikius.

šalti kontaktai

EL. LAIŠKŲ PRISEGIMAS

Pamirškite sudėtingas paieškas susirašinėjimo istorijoje – svarbiausias detales ir laiškus raskite paprastai ir greitai. Išsiųsto ar gauto laiško kopijas automatiškai prisekite prie kiekvieno Kontakto kortelės.

IŠBANDYKITE DABAR

šaltų kontaktų valdymas

EL. RINKODARA

Su Mailchimp integracija lengvai stebėkite rinkodaros veiksmus, matykite išsiųstas naujienlaiškių kampanijas bei jų statusus. Išsiųstas kampanijas filtruokite pagal pasirinktus kriterijus bei gavėjus ir lengvai analizuokite rezultatus.

EL. LAIŠKAI IR NAUJIENLAIŠKIAI

nauji kontaktai

TIKIMYBIŲ VALDYMAS

Sužinokite, kurie šaltiniai generavo didžiausią ir kokybiškiausią šaltųjų kontaktų srautą ir pardavimus. Stebėkite automatiškai apskaičiuojamą konversijos tikimybės dydį, įvertinkite šaltinio potencialą, analizuokite ir priimkite teisingus sprendimus.

šaltų kontaktų valdymas

SKAMBINKITE IŠ CRM SISTEMOS

Pajuskite inovatyvios komunikacijos galią. SmartDialer suteikia galimybę greitai ir paprastai skambinti visiems kontaktams tiesiai iš Teamgate darbo aplinkos per interneto naršyklę. Naudokitės automatinio numerio rinkimo, skambučių įrašymo ar skambučių nukreipimo funkcijomis, pagerinkite bendradarbiavimo kokybę ir tapkite lengviau pasiekiami, sumažinant sudėtingų procesų skaičių.

SMARTDIALER

šaltų kontaktų valdymas

FAILŲ PRISEGIMAS DUOMENŲ IMPORTAS

Pamirškite sudėtingas excel lenteles ir lengvai importuokite visus reikiamus kontaktus tiesiai iš savo duomenų sąrašo į Teamgate CSV ar XSLX formatais.

šaltų kontaktų valdymas

POTENCIALIŲ KLIENTŲ IDENTIFIKAVIMAS

Visus kokybiškus šaltuosius kontaktus patogiai konvertuokite į naujas verslo galimybes ir sėkmingai uždarytus sandorius. Su kontaktu susijusi informacija bus perkeliama automatiškai, todėl konvertavimo proceso metu visą informaciją bei komunikacijos istoriją su klientu išsaugosite be trikdžių.

šaltų kontaktų valdymas

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.