Šaltų kontaktų kvalifikavimas

Duomenys, surinkti Teamgate, padeda priimti sprendimus. Tai, ką žinote apie šaltą kontaktą, leidžia nuspręsti, kad jau laikas kontaktą konvertuoti į sandorį, arba jį diskvalifikuoti. Pastarieji kontaktai nėra ištrinami, tad gali būti konvertuoti bet kada vėliau. Teamgate suteikia įrankius, kurių prireiks šaltus kontaktus norint konvertuoti ar perkvalifikuoti.
IŠBANDYKITE DABAR

šaltų kontaktų kvalifikavimas

Paverskite šaltus kontaktus naujomis verslo galimybėmis

Teamgate sudaro galimybę be didelių pastangų šaltus kontaktus konvertuoti į kontaktus ar sandorius. Vos keli greiti žingsniai ir naujam kontaktui galėsite iš karto priskirti veiksmus ar sandorius.

Perkvalifikuokite ir uždirbkite daugiau

Ar žinojote, kad diskvalifikuotų šaltų kontaktų grąžinimas gali padėti perkvalifikuoti iki 5% tokių kontaktų? Nepamirškite, kad diskvalifikuoti šalti kontaktai nėra ištrinami, tad pasinaudokite Teamgate įrankiais ir atraskite galimybes iš naujo.

Teamgate privalumai

  • Konvertavus šaltą kontaktą, komunikacijos istorija nėra prarandama – ji automatiškai perkeliama į kontakto kortelę.
  • Bet kuriuo metu galite susisiekti su diskvalifikuotais šaltais kontaktais, pasinaudodami MailChimp integracijos privalumais.

Keletas šaltų kontaktų kvalifikavimo funkcijų

Šaltų kontaktų konvertavimas

Kai šaltas kontaktas yra kvalifikuotas, jį itin lengvai paversite kontaktu ir būsite tikri, kad komunikacijos istorija yra išsaugota. Be to, su naujai sukurtu kontaktu itin paprasta susieti sandorius ar veiksmus.

Šaltų kontaktų perkvalifikavimas

Teamgate užtikrina, kad nepraleisite verslo galimybių, todėl diskvalifikuotus šaltus kontaktus bet kuriuo metu galite perkvalifikuoti, nes jie nėra ištrinami iš sistemos.

Įvykiai ir priminimai

Niekada nepamirškite suplanuotų darbų ar susitikimų – planuokite savo laiką, imkitės veiksmų ir laimėkite!

Netinkamumo priežastys

Jei norite padėti savo pardavimų komandai, stenkitės surinkti kuo daugiau duomenų, nes tai padeda analizuoti ir tobulinti procesus. Teamgate rekomenduoja nustatyti šaltų kontaktų diskvalifikavimo priežastis ir atlikti išsamią analizę.

Kvalifikavimo optimizavimas

Iki šaltas kontaktas yra kvalifikuojamas, atliekama daug veiksmų, pvz. šalto kontakto vertinimas, šaltinio ir industrijos nustatymas, būsenos pakeitimas, netinkamumo priežasčių nustatymas ir t.t., o tai leidžia surinkti duomenis, kuriuos galima panaudoti analizuojant šaltų kontaktų valdymo procesą ir jį tobulinti.

MailChimp

Integracija su Mailchimp leidžia siųsti rinkodaros naujienlaiškius, automatines žinutes ir kurti tikslines kampanijas, naudojantis Teamgate filtrais, o taip pat sekti kampanijų būseną nepaliekant Teamgate paskyros.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Ilmaras. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.