Facebook pixel goes here

Teamgate CRM integracijos

Teamgate CRM integracija leidžia mūsų klientams išnaudoti visus sistemos pranašumus. Integravus CRM su Zapier platforma, galima atlikti duomenų migracijos mainus su daugiau kaip 300 programinės įrangos produktų. Duomenų mainai (sinchronizacija) su Outlook bei Gmail suteikia galimybę matyti susirašinėjimo istorija bei įvykius kalendoriuje, dirbant su savo įprasta pašto programa be papildomo vargo.

Integrations

CRM integracijos leidžia valdyti pardavimus efektyviau

GoogleCalendar

Google kalendorius

Teamgate vartotojai savo paskyros kalendorių gali sinchronizuoti su Google kalendoriumi

GoogleDrive

Google diskas

Teamgate paskyroje saugokite įvairius failus – tekstinius dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašius ir dar daugiau.

GoogleMaps

Google žemėlapiai

Raskite kontakto buvimo vietą vos per keletą sekundžių ir nuvykite ten naudodamiesi Google žemėlapių CRM integraciją su Teamgate.

GoogleContacts

Google kontaktai

Pasirinkite savo Google paskyrą ir kontaktų sąrašą į Teamgate sukelkite kaip šaltus kontaktus.

Mails

Outlook / Thunderbird / Gmail

Teamgate vartotojai savo paskyroje vos per kelias sekundes gali išsaugoti bet kurį el. laišką. Be to, laišką galima išsiųsti nė neatsidarant savo el. pašto dėžutės.

Mailchimp

MailChimp

CRM Integracija su MailChimp leidžia siųsti rinkodaros naujienlaiškius, automatines žinutes ir kurti tikslines kampanijas, naudojantis Teamgate filtrais, ir dar daugiau.

LinkedIn

LinkedIn

Ši integracija kontaktinę informaciją iš LinkedIn paskyros automatiškai persiunčia į Teamgate vos vienu paspaudimu.

Zapier

Zapier

Rankinį darbą galėsite pamiršti, nes Zapier leidžia Teamgate suintegruoti su daugiau nei 600 kitų įrankių ir platformų.

Twilio

Twilio

Naudodami Twilio, Teamgate sukūrė SmartDialer – telefono sistemą, kuri leidžia skambučius atlikti tiesiai iš Teamgate paskyros, taip pat juos registruoti, analizuoti, ir dar daugiau.

Imprant

Voximplant

Voximplant integracija skambučius atlikti naudojantis interneto naršykle, sekti skambučių istoriją bei ją analizuoti, ir dar daugiau.

Nexmo

Nexmo

Nexmo integracija leidžia siųsti trumpąsias SMS žinutes klientams ar komandos nariams, taip pat naudoti SMS kaip priminimus.

WordPress

WordPress

Naudodami Teamgate CRM formas, skirtas WordPress, galite susieti savo WordPress tinklapį su Teamgate paskyra.

Slack logo

Slack

Teamgate integracijos su Slack dėka, duomenis gali matyti net ir neturintys Teamgate paskyros. Dalinkitės informacija apie laimėtus sandorius, patobulinkite komandos bendravimą ir įvertinkite gerą darbą.

Zendesk logo

Zendesk

Pardavimų ir klientų aptarnavimo komandų bendradarbiavimą patobulinkite klientų užklausas, gaunamas į Zendesk, atvaizduodami Teamgate sistemoje.

Sužinoti daugiau

Freshdesk logo

Freshdesk

Pardavimų ir klientų aptarnavimo komandų bendradarbiavimą patobulinkite klientų užklausas, gaunamas į Freshdesk, atvaizduodami Teamgate sistemoje.

piesync-horizont

PieSync

Naudodami Teamgate integraciją su PieSync pamiršite rankinį duomenų įkėlimą, sutaupysite laiko ir išvengsite klaidų, nes duomenys yra sinchronizuojami realiu laiku.

Xero

Stebėkite savo verslo apskaitą, sąskaitų faktūrų išrašymą, sąskaitų apmokėjimą ir banko sąskaitos duomenis, lengvai ir realiu laiku su Xero integracija.

quickbooks crm integration

Quickbooks

Sekite savo apskaitos, sąskaitų faktūrų išrašymo, sąskaitų apmokėjimo ir banko sąskaitos duomenis lengvai ir vienoje vietoje su  Quickbooks integracija.

intercom crm integration

Intercom

Valdykite klientų kontaktinę informaciją ir komunikacijos istoriją efektyviau ir greičiau vienoje vietoje su Intercom CRM integracija.

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.