Facebook pixel goes here

Teamgate CRM integracija su Zendesk

cropped-logo_small.png
Zendesk | Customer Service Software & Support Ticket System

Zendesk – tai įrankis skirtas darbui su klientų užklausomis, kuris padeda jas centralizuotai priimti bei spręsti. Taigi, Jūs galite vienoje vietoje matyti visus klientus, jų užklausas, taip pat, kas ir kaip sprendė klientui iškilusius klausimus.

Ši integracija padeda sukurti pilnesnį kliento paveikslą Teamgate sistemoje. Kliento kortelėje matomos visos kliento užklausos bei jų būsenos, o paspaudus ant užklausos, matoma pilna susirašinėjimo istorija. Vykdant pardavimus, naujausia informacija gali padėti palaikyti gerą santykį su klientu, bei pagreitinti pardavimo uždarymą.
Išbandykite dabar

Kaip tai gali Jums padėti:

  • Komunikacijos istorijos išsaugojimas – Prie kontakto, įmonės ar pardavimo atvaizduojami visi kreipiniai parašyti iš priskirtų el. pašto adresų, tad atliekant pardavimus galima naudotis išsamia informacija.
  • Susiję dokumentai vienoje vietoje – Paspaudus ant užklausos, matoma pilna susirašinėjimo istorija kartu su visais priskirtais dokumentais. Naudojantis šia integracija, Jums neteks perkelti prisegtų failų iš vienos sistemos į kitą, juos patogiai galėsite pasiekti nepalikdami Teamgate.
  • Geresnė komunikacija tarp komandų – Ši integracija yra puikus būdas patobulinti klientų aptarnavimo ir pardavimų komandų komunikaciją bei darbą. Jeigu naudojate „Zendesk“ bendravimui su klientais, susieję šį įrankį su Teamgate užtikrinsite, kad visos komandos turės galimybę pasiekti tą pačią informaciją ir ja pasinaudoti teikiant kokybišką aptarnavimą.

F.A.Q.

  • Kaip veikia Zendesk integracija?
  • Kaip aš galiu aktyvuoti Zendesk integraciją?

Atraskite daugiau integracijų su Teamgate

GoogleCalendar

Google Calendar

Teamgate vartotojai savo paskyros kalendorių gali sinchronizuoti su Google kalendoriumi

GoogleDrive

Google Drive

Teamgate vartotojai savo paskyros kalendorių gali sinchronizuoti su Google kalendoriumi

GoogleMaps

Google Maps

Raskite kontakto buvimo vietą vos per keletą sekundžių ir nuvykite ten naudodamiesi Google žemėlapių CRM integraciją su Teamgate.

GoogleContacts

Google Contacts

Pasirinkite savo Google paskyrą ir kontaktų sąrašą į Teamgate sukelkite kaip šaltus kontaktus.

Mails

Outlook / Thunderbird / Gmail

Teamgate vartotojai savo paskyroje vos per kelias sekundes gali išsaugoti bet kurį el. laišką. Be to, laišką galima išsiųsti nė neatsidarant savo el. pašto dėžutės.

Mailchimp

MailChimp

CRM Integracija su MailChimpleidžia siųsti rinkodaros naujienlaiškius, automatines žinutes ir kurti tikslines kampanijas, naudojantis Teamgate filtrais, ir dar daugiau.

LinkedIn

LinkedIn

Ši integracija kontaktinę informaciją iš LinkedInpaskyros automatiškai persiunčia į Teamgate vos vienu paspaudimu.

Zapier

Zapier

Rankinį darbą galėsite pamiršti, nes Zapier leidžia Teamgate suintegruoti su daugiau nei 600 kitų įrankių ir platformų.

Twilio

Twilio

Using Twilio, Teamgate created SmartDialer – a phone system that allows to call directly from Teamgate, also to log calls, analyse them, and more

Learn more

Imprant

VOX Implant

VOX Implant integration allows you to call your Leads or Contacts directly from your browser, then log these interactions, analyse them, and more

Learn more

Nexmo

Nexmo

Nexmo integration allows you to send outbound and inbound SMS to your customers or your team members, also set SMS-messages as reminders

Learn more

WordPress

WordPress

Using Teamgate CRM forms for WordPress you can connect your WordPress website with your Teamgate account.

Learn more

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.