Facebook pixel goes here

Koks yra Jūsų patirties lygis?

Kaip sukurti vertę naudojantis CRM sistema

Jeigu žinote, kas yra CRM ir kaip tokia sistema gali padėti Jūsų verslą perkelti į aukštesnį lygį, manome, kad Jums bus įdomu sužinoti, ką gali pasiūlyti Teamgate. Žinoma, esame pasiruošę padėti sutaupyti laiko ir energijos, tačiau taip pat norime padėti sukurti papildomą vertę Jūsų verslui. Padedami Teamgate galite tobulinti procesus ir skatinti pardavimų augimą:

  • Automatizuokite šaltų kontaktų surinkimo procesą ir pamirškite apie rankinį duomenų suvedimą! Kadangi Teamgate galima susieti su „WordPress“, „Zapier“ platformomis ar galinga API sąsaja, savo internetinę svetainę lengvai paversite puikiu pardavimų įrankiu.
  • Sukurkite asmeninį ryšį su kontaktais. Teamgate leidžia išsaugoti bendravimo istoriją, prie kontaktų prisegti papildomus dokumentus, o taip pat, naudojantis kalendoriumi,  planuoti tolimesnius veiksmus. Jūsų komunikacija su potencialiais ir esamais klientais taps asmeniškesnė ir aktualesnė.
  • Sužinokite, kuie šaltieji kontaktai turi didžiausią vertę Jums – nurodykite kriterijus, o Teamgate pasirūpins automatiniu šaltų kontaktų prioritizavimu.
  • Patogiai sekite kiekvieną pardavimų proceso etapą. Teamgate suteikia galimybę naudotis keliais pardavimų piltuvėliais vienu metu, todėl galite sėkmingai valdyti skirtingus pardavimų procesus ir juos analizuoti.
  • Analizuokite savo verslo duomenis, kad paspartintumėte ir patobulintumėte pardavimus. Teamgate Insights – analizės įrankis, pakeisiantis sudėtingus skaičiavimus „Excel“ darbaknygėse. Naudodamiesi ataskaitų šablonais galėsite sekti pardavimų ir rinkodaros rezultatus, komandos darbą ir pardavimų veiklą.
  • Pritaikykite CRM savo verslui vos tik pradėję naudotis sistema. Teamgate sudaro galimybę pridėti papildomus laukelius, kad galėtumėte surinkti kuo daugiau naudingos informacijos apie savo kontaktus.

Problemas paverskite verslo tikslais

CRM sistema didesnę pridėtinę vertę verslui sukurs tik tuo atveju, jeigu būsite pasiruošę išnaudoti visą sistemos potencialą. Taigi, prieš išsirinkdami CRM įrankį, skirkite šiek tiek laiko nustatyti, su kokiomis verslo problemomis šiuo metu susiduriate, ir kaip CRM galėtų padėti jas išspręsti. Sudarykite sąrašą, panašų į šį:

Intermediate in CRM

Surenkama per mažai šaltų kontaktų
Automatizuoti ir paspartinti šaltų kontaktų surinkimą
Per mažai šaltų kontaktų konversijų
Gebėti nustatyti šaltų kontaktų vertę ir dirbti su svarbiausiais kontaktais
Per ilgas pardavimų procesas
Sekti pardavimų galimybių judėjimą
Sunku matyti progresą
Nustatyti asmeninius ir komandos tikslus
Sunku nustatyti silpnąsias grandis
Nuolat analizuoti našumo duomenis
Ne visiems prieinama ta pati informacija
Dalintis informacija ir sekti progresą

Susipažinkite su Teamgate paruošta papildoma medžiaga, kuri padės lengviau apsispręsti, kurią CRM sistemą išsirinkti:

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.