Facebook pixel goes here

Koks yra Jūsų patirties lygis?

Kaip CRM gali padėti paspartinti Jūsų verslo vystymąsi?

CRM (akronimas, angl. Customer Relationship Management) – tai santykių su klientais valdymo būdas, naudojant šiuolaikines technologijas. CRM programa leidžia rinkti informaciją apie klientus, kaupti komunikacijos istoriją, prisegti susijusius dokumentus, atlikti duomenų analizes bei dar daugiau, tad klientų aptarnavimas tampa daug efektyvesnis ir kokybiškesnis.

Nauji būdai santykių su klientais valdymui

Gera CRM sistema gali atstoti daugybę įrankių, kurie yra naudojami santykių su klientais bei verslo valdymui. Jūsų patogumui, tokius įrankius kaip “Excel” darbaknygė, el. paštas, kalendorius ar net užrašų knygelė galima pamiršti – visą tai ir dar daugiau galite rasti savo CRM sistemoje. Naudodamiesi „Teamgate“ Jūs galite:

  • Lengvai perkelti informaciją apie klientus iš “Excel” darbaknygės į CRM.
  • Greitai rasti reikalingus kontaktus, juos rūšiuodami arba filtruodami pagal įvairius kriterijus.
  • Prisegti el. laiškus ar kitus su klientu susijusius dokumentus.
  • Peržiūrėti išsaugotą komunikacijos su klientu istoriją.
  • Kalendoriuje planuoti susitikimus ar kitus veiksmus, ir gauti priminimus apie juos. Taip pat, matyti kolegų kalendorių bei užimtumą.
  • Naudotis ataskaitų šablonais ir analizuoti turimą informaciją apie pardavimus.

Nuo CRM naujoko iki profesionalo

CRM sistema aklai pasitikėti nereikėtų, tačiau ji, be abejonių, gali padėti vystyti verslą. Kadangi jau žinote kaip CRM gali padėti patobulinti santykių su klientais bei verslo valdymą – nesustokite. Mes paruošėme pagalbinę medžiagą, kuri padės apie CRM sužinoti dar daugiau ir iš naujoko virsti CRM profesionalu.

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.