Facebook pixel goes here

[rev_slider_vc alias=”tour_lt”]
PRITRAUKIMAS

PAVERSKITE SVETAINĖS LANKYTOJUS POTENCIALIAIS KLIENTAIS

Potencialių klientų pritraukimas nėra lengvas, todėl šio proceso automatizavimas gerokai palengvina verslo augimą.
Su Teamgate CRM programa verslui, savo internetinėje svetainėje galite naudoti iš anksto sukurtas duomenų rinkimo anketas, ko pasekoje, visi surinkti duomenys automatiškai atsivaizduos Teamgate CRM sistemoje. Taip numatytas konversijas pasieksite lengviau, o investicijų grąža didės.
ŠALTŲ KONTAKTŲ PRITRAUKIMAS

Convert Your Visitors Info Qualified Leads

Grab Lead from Facebook Leads Ads

PRITRAUKIMAS

DAUGIAU NAUDOS IŠ KOMUNIKACIJOS ĮRANKIŲ

Įrankius, kuriuos naudojate kasdienei komunikacijai, galite sujungti su Teamgate.
Naudodami Teamgate-LinkedIn Shuttle, vos kelių mygtukų paspaudimu galite perkelti LinkedIn kontakto duomenis į Teamgate CRM sistemą.
Taip pat, šaltais kontaktais gali būti paversti praleisti skambučiai ir el. paštu gautos užklausos. Rankiniu būdu nevesdami kontaktinių duomenų sutaupysite laiko bei išvengsite klaidų.
TEAMGATE-LINKEDIN SHUTTLE

KVALIFIKAVIMAS

EFEKTYVIAI VALDYKITE ŠALTUS KONTAKTUS

Pasiekti geriausius rezultatus galima tik koncentuojantis į svarbiausius darbus. Todėl Teamgate šaltų kontaktų vertinimo modelis leidžia nustatyti, kurie kontaktai turi didžiausią potencialą tapti laimėtais pardavimais. Turėdami tokią informaciją, visus pajėgumus galite skirti tik svarbiausiems pardavimams savo tikslinei auditorijai.
Jūsų patogumui, pavertus šaltąjį kontaktą pardavimu, visa susijusi kontakto informacija nebus ištrinta, o persikels į kontakto kortelę.


ŠALTŲ KONTAKTŲ VALDYMASŠALTŲ KONTAKTŲ VERTINIMAS

Insight Sales Pipeline Movement

Insights Sales Pipeline Movement

PARDAVIMAI

VALDYKITE IR PASPARTINKITE PARDAVIMUS

Teamgate CRM programa verslui leidžia naudotis keliais pardavimų piltuvėliais vienu metu, tad sekti skirtingus pardavimų procesus bei kurti atskiras ataskaitas apie kiekvieną iš jų yra gerokai paprasčiau. Kadangi tai – CRM pardavimams, sistema išsiskiria skirtingų valiutų palaikymu, kas suteikia dar daugiau lankstumo.
Teamgate padeda ne tik valdyti potencialias galimybes, tačiau ir paspartinti pardavimus – tam sukurta išskirtinė pardavimo piltuvėlio judėjimo ataskaita.

PARDAVIMO GALIMYBIŲ VALDYMASPARDAVIMŲ SKATINIMAS

PARDAVIMAI

KURKITE ASMENINIUS RYŠIUS

CRM sistema leidžia matyti visą informaciją apie kiekvieną klientą – nuo nuoseklios komunikacijos istorijos iki sandorių, su kuriais klientas susijęs.
Sukurti ir išlaikyti tvarkingą kontaktų duomenų bazę yra itin paprasta, kadangi duomenis įkelti į sistemą galite iš įvairių šaltinių. Be to, sukūrus papildomus laukelius, juose galite saugoti kitą rūpimą informaciją.
Kontaktų valdymas yra itin patogus – nepalikę CRM sistemos galite ne tik susisiekti su potencialiais klientais, tačiau ir realiu laiku valdyti jų judėjimą pardavimų piltuvėlyje.

KONTAKTŲ VALDYMAS

BUILD HIGHLY PERSONALIZED RELATIONSHIPS WORLDWIDE

IDENTIFY OPPORTUNITIES, BOTTLENECKS AND LINKAGE BETWEEN SALES ACTIVITIES AND OUTCOMES

ANALIZĖ

IDENTIFIKUOKITE GALIMYBES, TRIKDŽIUS IR PRIEŽASTIS

Teamgate CRM sistema suteikia galimybę naudotis įžvalgomis bei ataskaitų šablonais, kurie padeda įvertinti komandos našumą ir nustatyti, kokią įtaką jis turi įmonės pardavimų rezultatams.
Komandos darbą padarę efektyvesniu, galėsite identifikuoti daugiau pardavimo galimybių. O su Teamgate atradę trikdžius procese, galėsite imtis priemonių juos ištaisyti, kas lems pardavimų augimą.
Taip pat, kadangi vaizdiniai duomenys yra išskirtinai svarbus strateginis išteklius, naudojantis išmaniaisiais Teamgate analizės įrankiais užtikriname tik teigiamą patirtį.

PARDAVIMŲ AKTYVUMASPARDAVIMŲ PILTUVĖLIO VALDYMAS

ANALIZĖ

SEKITE NAŠUMĄ IR KELKITE MOTYVACIJĄ

Stebėdami pagrindinius veiklos rezultatų bei verslo rodiklius, bei jais dalindamiesi, skatinkite sveiką konkurenciją savo komandos viduje ir motyvuokite siekti dar aukštesnių rezultatų.
Teamgate CRM sistemos įžvalgų modulyje rasite ataskaitas, kurios padeda sekti pardavimų trajektoriją ir pelningumą. Taip pat, galite nustatyti sandorių pralaimėjimo priežastis bei palankiausius klientus.

PARDAVIMŲ REZULTATAIPARDAVIMŲ RODIKLIAI IR TIKSLAI

Insights Sales Pipeline Movement

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.