Facebook pixel goes here

Pardavimų piltuvėlio valdymo įžvalgos

Patobulinkite šaltų kontaktų ir pardavimų piltuvėlio valdymo procesus. Greitai nustatykite turimas galimybes, stebėkite, kurioje pardavimo stadijoje prarandate daugiausiai potencialo, atpažinkite trikdžius pardavimų piltuvėlyje ir numatykite perspektyvas.

IŠBANDYKITE DABAR

pardavimų piltuvėlio valdymas

Plačiau apie pardavimų piltuvėlio įžvalgas

Teamgate įžvalgų moduliu ne tik paprasta naudotis, jame taip pat gausu naudingų funkcionalumų, tokių kaip filtrai, eksportavimas į Excel, greitosios nuorodos, išklotinės ir dar daugiau.

Insights Leads Trajectory

Šaltų kontaktų valdymas

Teamgate įžvalgų modulyje rasite ataskaitas, padedančias suprasti visą šaltų kontaktų valdymo procesą. Jų dėka, galima tiksliai matyti sukurtų ir konvertuotų šaltų kontaktų skaičių, o taip nustatyti, kaip šie skaičiai siejasi tarpusavyje. Tokie duomenys padeda nuspręsti, ar verta ir toliau rinkti šaltus kontaktus, ar verčiau susitelkti ties jų kvalifikavimu.

Insights Marketing Reports

Rinkodaros ataskaitos

Mes norime padėti suprasti, ar investicijos ir pastangos, kurias įdedate į savo rinkodaros kampanijas, yra to vertos. „Teamgate“ įžvalgų modulyje rasite ataskaitas, kurios padeda nustatyti šių kampanijų veiksmingumą, pvz. galite matyti kiek šaltų kontaktų buvo surinkta kampanijos metu, kiek sukurta sandorių, ir kurie šaltiniai buvo patys tinkamiausi.

Insights Pipeline Today

Pardavimų piltuvėlio ataskaitos

Pardavimų piltuvėlio pasikeitimus galite palyginti laike ir matyti, kaip sandoriai jame judėjo. Analizuodami ataskaitas galite suskirstyti darbus pagal pirmenybę ir susitelkti ties vertingiausiais sandoriais. Tokiu būdu, darbas taps nuoseklesnis, o taip pat bus lengviau išmatuoti komandos darbo našumą ir priimti strateginius sprendimus.

Insights Forecasting

Prognozavimas

Prognozės ataskaita rengiama remiantis šiandienine pardavimo piltuvėlio situacija, ji padeda pamatyti bendras sėkmingų sandorių tendencijas bei planuoti pajamas. Prognozės duomenys taip pat gali būti lyginami su nustatytais tikslais.

Insights Pipeline Funnel

Pardavimų piltuvėlis

Teamgate įžvalgų modulyje rasite ataskaitą, kuri leidžia matyti atviras pardavimo galimybes, kartu su duomenimis apie potencialius klientus ir numatomą pelną. Ataskaita leidžia suprasti, kiek šaltų kontaktų buvo konvertuoti į klientus, o taip pat kurias pardavimų piltuvėlio stadijas reikėtų tobulinti.

Insights Sales Cycle

Pardavimų procesas

Jeigu siekiate sutrumpinti pardavimų procesus ir norite sandorius uždaryti kuo greičiau, jums praverstų žvilgtelėti į pardavimų piltuvėlio judėjimo ataskaitą. Ji padeda nustatyti stadijas, kuriose laimite ir pralaimite daugiausiai sandorių, o taip pat matyti kaip pardavimų galimybės juda laike.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.