Facebook pixel goes here

Pardavimų KPI rodikliai ir tikslai

Sekite darbo našumo bei verslo KPI rodiklius ir jais dalinkitės su komanda, tai padeda išlaikyti motyvaciją. Ruoškite ataskaitas, kurios leidžia sekti pardavimų trajektoriją ir pelningumą, o taip pat nustatyti pralaimėtų sandorių priežastis ir atpažinti geriausius klientus.

pardavimų KPI rodikliai

Plačiau apie pardavimų KPI rodiklių ir tikslų matavimą

Teamgate įžvalgų moduliu ne tik paprasta naudotis, jame taip pat gausu naudingų funkcionalumų, tokių kaip filtrai, eksportavimas į Excel, greitosios nuorodos, išklotinės ir dar daugiau.

Insights Sales Trajectory

Pardavimų trajektorija

Remiantis pardavimų trajektorijos ataskaitos duomenimis, kurioje einamieji rezultatai lyginami su praėjusių metų ar vidutiniais rezultatais, lengva nustatyti ar pardavimų rezultatai yra pastovūs, ar sunkiai prognozuojami. Be to, ši ataskaita leidžia matyti, kuriems komandoms nariams sekasi puikiai, o kuriems reikėtų įdėti kiek daugiau pastangų.

Insights TOP Customers

Top klientai

Teamgate įžvalgų modulyje rasite ataskaitą, kurioje matomi geriausi klientai, verslui atnešantys daugiausiai pelno. Ataskaitoje matoma kiek sandorių su klientu buvo sėkmingi, bei kokia šių sandorių bendra vertė. Tokie duomenys svarbūs, jei norite puoselėti gerus santykius su šiais klientais ir užtikrinti, kad pirkimų būtų dar daugiau.

Insights Won-Lost

Laimėti / pralaimėti sandoriai

Vertinga ataskaita, norintiems suprasti pralaimėtų sandorių priežastis ir imtis veiksmų, kurie padėtų to išvengti. Laimėtų ir pralaimėtų sandorių ataskaitoje matomas bendras pardavimo galimybių skaičius ir kiek iš jų baigėsi sėkmingais sandoriais. Beje, naudodamiesi šia ataskaita galite greitai patikrinti, ar sėkmingų sandorių vertė vis dar didesnė už pralaimėtųjų.

Insights Profitability

Pelningumas

Tai ataskaita, kuri padeda sekti pelną ir bendrą sandorių vertę pasirinktu laikotarpiu. Be to, suteikiama galimybė palyginti komandos nario sudarytų sandorių vertę su kitų komandos narių pasiekimais.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.