Facebook pixel goes here

Pardavimų aktyvumas

Padidinkite pardavimus analizuodami komandos darbą, supraskite, kokią įtaką jis daro, ir remkitės ataskaitų duomenimis priimdami sprendimus. Pažvelgę į diagramas galite pamatyti kaip tam tikri veiksmai yra susiję su pardavimų rezultatais. Be to, ataskaitos padeda atskirti sėkmingiausius darbuotojus ir suprasti, ką jie daro kitaip. IŠBANDYKITE DABAR

pardavimų aktyvumas

Plačiau apie pardavimų aktyvumo matavimą

Teamgate įžvalgų moduliu ne tik paprasta naudotis, jame taip pat gausu naudingų funkcionalumų, tokių kaip filtrai, eksportavimas į Excel, greitosios nuorodos, išklotinės ir dar daugiau.

Insights Activity Goals

Veiklos tikslai

Naudodamiesi Teamgate, galite nustatyti pardavimų, skambučių, susitikimų, sėkmingų sandorių ir kitus tikslus, kad galėtumėte juos palyginti su pasiektais rezultatais. Ataskaitose matysite kiek skambučių buvo atlikta, ryšių užmegzta, užduočių suplanuota, naujų paskyrų sukurta, ir t.t. Teamgate įžvalgų modulis – patogus įrankis, padedantis planuoti tikslus ir sekti progresą.

Insights Activity Rations

Veiklos rodikliai

Kas gali būti geriau nei galimybė sekti komandos našumą realiu laiku? Kurdami ataskaitas Teamgate sistemoje galite analizuoti kokią įtaką skambučių kokybei turi jų kiekis, arba nustatyti ar susitikimai yra tiesiogiai susiję su sėkmingų sandorių skaičiumi, ir t.t. Tinkamai parinkti veiklos rodikliai leidžia nustatyti kaip sekasi komandai ir ar jiems pakanka motyvacijos.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.