Facebook pixel goes here

Verslo Analitika

Teamgate CRM verslo analitika – tai išskirtinis pardavimų analizės įrankis paruoštas pagal pasaulinių pardavimo lyderių rekomendacijas.

verslo analitika

Jūsų pardavimų analizė realiu laiku

Verslo analitika leidžia stebėti pardavimo planų vykdymą, jų realumą bei komandos narių rezultatų palyginimą su įmonės tikslais. Analizuokite svarbiausius rodiklius ir prognozuokite tiksliai. Daugiau jokių varginančių Excel ataskaitų.

IŠBANDYKITE DABAR

Teamgate privalumai

  • Vizualizuokite jūsų pardavimo proceso situaciją.
  • Tiksliai numatykite pardavimų rezultatus.
  •  Stebėkite savo ir savo komandos narių pardavimų rodiklius.
  • Stebėkite savo komandos tikslus bei priimkite savalaikius sprendimus.

PARDAVIMŲ PROGNOZĖ

Pardavimų prognozė leidžia numatyti pardavimų rezultatus. Ji yra paremta pardavimų laimėjimo koeficientu dabartiniu momentu ir praeities pardavimų duomenimis. Prognozę galite palyginti su jūsų iškeltais tikslais.

pardavimų prognozė

PARDAVIMŲ PILTUVĖLIS

Tai puikus būdas vizualizuoti jūsų pardavimo proceso situaciją. Pardavimų piltuvėlis suteikia aiškų matymą apie pardavimų judėjimą tarp skirtingų etapų, matant tiek tarpines, tiek galutines konversijas, skirtingą įdirbį pagal žmones ir dabartinę situaciją.

PARDAVIMŲ PILTUVĖLIS

dokumentų valdymo sistema

AKTYVUMO RODIKLIAI

Stebėkite savo ir savo komandos narių pardavimų rodiklius. Individualiai nustatomi tikslai padės įsivertinti savo pastangas ir rezultatus, ir palyginti juos su kitais komandos nariais. Galimybė nustatyti tikslus leidžia lengvai sekti pardavimų komandos veiklos efektyvumą bei pastangas, palyginti realius rezultatus su iškeltais tikslais.

verslo analitika

TIKSLAI

Stebėkite savo komandos tikslus bei priimkite savalaikius sprendimus. Asmeniai tikslai atspindės jų realumą, kolegų pastangas bei progresą lyginant su ankstesniu laikotarpiu ar kitu kolega. Komandiniai tikslai parodys įmonės pardavimų paveikslą šiandien, bei jų pasiekimo realumą artėjančiu periodu.

RODIKLIAI IR TIKSLAI

pardavimo prognozė

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.