Facebook pixel goes here

Šaltų kontaktų vertinimas ir prioritetų nustatymas

Šaltų kontaktų vertinimas padeda nustatyti pardavimo galimybės potencialią, t.y. kokią vertę kontaktas turi įmonei. Naudojantis šiuo funkcionalumu lengvai atliksite šaltų kontaktų atranką ir galėsite daugiau dėmesio skirti vertingiausiems, taip užtikrindami daugiau pardavimų.
Išbandykite Dabar

Lead Scoring and Prioritization

Potencialius klientus vertinkite savo nuožiūra

Šaltų kontaktų vertinimo metodas yra naudojamas įvertinti galimo kliento potencialą. Šis matuojamas skalėje, kuri nurodo numanomą šalto kontakto vertę, ji ir yra naudojama vykdant šaltų kontaktų atranką.

  • Sutaupyto laiko ir priimtų strateginių sprendimų dėka padidinkite pajamas.
  • Susitelkite ties vertingiausiais šaltais kontaktais ir padidinkite darbo našumą.
  • Šaltus kontaktus vertinkite pagal pasirinktus kriterijus, kad pritaikytumėte pasiūlymus tikslinei auditorijai.

Kaip tai veikia?

Kontaktai yra vertinami taškais, kurie, remiantis ankstesne patirtimi, nurodo, kad kontaktas yra „karštas“, „šiltas“ arba „šaltas“. Šaltų kontaktų vertinimo skalę galite sukurti nustatydami kriterijų vertes, pvz. rinkodaros išteklių, šalies, industrijos, kontakto būsenos, ar kitų.
Norintiems nustatyti veiksmingą vertinimo skalę, rekomenduojame pasinaudoti Teamgate įžvalgų puslapyje prieinamomis ataskaitomis. Jos padeda nustatyti kokie šaltieji kontaktai, atsižvelgiant į įvairius kriterijus, yra labiau linkę įsigyti siūlomas prekes ar paslaugas.

Sužinokite daugiau

Keletas funkcijų padedančių vertinti šaltus kontaktus ir nustatyti jų prioritetą

Šaltų kontaktų vertinimas

Vertindami šaltus kontaktus galite nustatyti kurie iš jų yra „karšti“, o kurie – ne. Tai leidžia pardavimų ir rinkodaros komandoms sujungti savo jėgas ir skirti daugiau dėmesio galimybėms, kurios potencialiai gali atnešti daugiau pelno.

Šaltų kontaktų būsena

Šalto kontakto būsena leidžia sekti kliento potencialą. Tokia būsena nurodo ar su potencialiu klientu jau dirbama ir kokių tolimesnių veiksmų reikėtų imtis.

Vartotojų grupės

Kurkite vartotojų grupes, tai padeda kontaktus, įmones ir sandorius filtruoti daug patogiau.

Kategorizavimas ir Prisitaikymas

Kontaktus galima priskirti prie nustatytų kategorijų, tad duomenų bazė visada bus tvarkinga, o pasinaudoję filtrais, reikalingą informaciją rasite greičiau.

Mobiliosios programėlės

Naudodamiesi Teamgate mobiliąja programėle, duomenis galėsite pasiekti ir atnaujinti būdami bet kur ir bet kuriuo metu. Būkite tikri, kad visa reikalinga informacija yra su jumis, o svarbius užrašus galite pasižymėti iš karto.

Įžvalgos ir analizė

Skambučių registravimas ir duomenų analizė padeda įvertinti komandos pastangas ir nustatyti, kokią įtaką jų darbas turi pardavimų rezultatams.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.