Facebook pixel goes here

Šaltų kontaktų rinkimas

Paverskite savo tinklapį pardavimų įrankiu. Lengvai surinkite informaciją apie tinklapio lankytojus, nustatykite ir padidinkite konversijų kiekį. Nepamirškite paraginti pardavimų ir rinkodaros komandas dirbti kartu, tuomet galėsite tikėtis dar geresnių rezultatų!.

Išbandyk

Naujas svetainės lankytojas į šaltą kotnaktą

Svetainių formos

Įrankių, padedančių rinkti įeinančius šaltus kontaktus, yra gausybė. Vienas paprasčiausių būdų tokius duomenis rinkti – tai sukurti internetines anketas ir jas patalpinti savo tinklapyje. Šias anketas užpildžiusio lankytojo informacija yra persiunčiama į Teamgate ir automatiškai sukuriamas naujas šaltas kontaktas.

Pradėkite su WordPress, Zapier, ar API

Integracija su „WordPress“ platforma suteikia galimybę vos keliais paspaudimais sukurti anketą ir ją patalpinti tinklapyje, tiesiogiai iš Teamgate. O štai galingoje „Zapier“ platformoje rasite dar daugiau įrankių, kuriuos integravus su Teamgate apie rankinį šaltų kontaktų rinkimą galėsite pamiršti. Jeigu ieškote specifinių sprendimų, siūlome naudotis API ir integruoti CRM su bet kuria pasirinkta sistema.

TEAMGATE CRM INTEGRACIJOS

Sužinokite daugiau

  • Sužinokite apie labiausiai linkusius pirkti tinklapių lankytojus ir vertingiausius šaltų kontaktų šaltinius.
  • Naudokite A/B testavimą, kad suprastumėte, kurios internetinės anketos pritraukia daugiau pirkėjų.
  • Nebijokite išbandyti naujovių. Skirkite laiko atrasti tai, ką siūlo „Zapier“ platforma.
  • Pasiruoškite turinį iš anksto, kad į reklaminius tinklapius pritrauktumėte daugiau lankytojų.
  • Turinį pritaikykite mobiliesiems įrenginiams ir analizuokite apsilankymų statistiką.
  • Automatizuokite procesus, kad nepraleistumėte galimybės susisiekti su susidomėjusiaisiais.

Keletas Šaltų kontaktų rinkimo funkcijų

WordPress

Specialus nemokamas įskiepis vienai populiariausių turinio valdymo sistemų, skirtas šaltų kontaktų rinkimui. Išsamias instrukcijas ir pavyzdžius rasite Teamgate pagalbos centro puslapyje.

Zapier

Naudodamiesi „Zapier“ galite Teamgate integruoti su kitais įrankiais ar platformomis, kad padidintumėte šaltų kontaktų kiekį. Išsamias instrukcijas ir pavyzdžius rasite „Zapier“ integracijos puslapyje.

API – norintiems kažko daugiau

Sprendimas gali būti pritaikytas prie jūsų verslo poreikių, naudojantis galinga API. Integruokite „Teamgate“ su kitomis sistemomis ir surinkite dar daugiau šaltų kontaktų. API biblioteka ir „Teamgate“ puslapis programuotojams.
plačiau

Duomenų importavimas

Sutaupykite laiko ir pamirškite apie rankinį šaltų kontaktų įkėlimą. Į Teamgate kontaktus galima sukelti naudojant „Excel“ dokumentus, tiesiai iš „Google“ kontaktų ar savo adresų knygutės, ir kitų šaltinių.

Linkedin Shuttle

Paprastas ir naudingas įrankis, padedantis „LinkedIn“ kontaktus automatiškai sukelti į Teamgate paskyrą.

Reklaminiai puslapiai

Šaltiems kontaktams surinkti naudokite reklaminius puslapius. Reklaminius puslapius galite kurti ir jų veiksmingumą testuoti net be tinklapio dizainerio ir IT specialistų pagalbos.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.