Facebook pixel goes here

Pardavimų Skatinimas

Siekiant pagreitinti pardavimų procesą, svarbu sekti pardavimų ciklą, užtikrinti greitą komunikaciją ir analizuoti rezultatus. Teamgate CRM siūlo visus reikalingus įrankius, kurie padės tai padaryti. Sekti kiekvieną pardavimo galimybę, dalintis informacija apie sėkmingus ir pralaimėtus sandorius su komanda, bei vertinti rezultatus dar niekada nebuvo taip paprasta.
Išbandykite Dabar

Pardavimų skatinimas

Pardavimo galimybių judėjimas

Siekdami padėti nustatyti kurias pardavimų stadijas reikėtų tobulinti, Teamgate sukūrė ataskaitą, kuri padeda pardavimo galimybių judėjimą sekti realiu laiku. Pasitelkę į pagalbą šią išskirtinę ataskaitą, galite nustatyti prastai stebimas galimybės, atidėtus įvertinimus ir laukiančius sandorius.

Procesus tobulinkite juos analizuodami

Teamgate darbastalio ir įžvalgų moduliai sukurti siekiant pateikti visą reikalingą informaciją apie pardavimus. Ataskaitos padeda nustatyti pagrindines pralaimėjimų priežastis, sekti komandos našumą, numatyti riziką, palyginti tikslus su tikraisiais rezultatais, ir t.t. Visa tai svarbu, jei siekiate nuolat tobulinti pardavimų procesus ir didinti pelną.

Teamgate privalumai

  • Ataskaitų šablonai yra sukurti tam, kad atitiktų verslo poreikius ir padėtų sutaupyti laiko.
  • Į pardavimų procesus galite pažiūrėti skirtingais pjūviais, tad matysite, kurios stadijos reikalauja papildomo dėmesio.
  • Teamgate integracija su Slack suteikia galimybę komandos narius, net jei jie neturi Teamgate paskyros, realiu laiku informuoti apie sėkmingus sandorius.
  • Teamgate galite integruoti su kitomis platformomis ar įrankiais, daug jų prieinama Zapier platformoje.
  • Jeigu norite integracijos su tam tikra jau naudojama sistema, galite pasinaudoti patogia API.

Keletas funkcijų padėsiančių Skatinti pardavimus

Pardavimo galimybių judėjimas

Pardavimo galimybių judėjimo ataskaita, rodanti kiekvienos pardavimo galimybės judėjimą laike, sukurta tiems, kurie siekia sutrumpinti pardavimų ciklą.

Darbastalis

Pardavimų rezultatų apžvalgą galite patogiai sekti Teamgate pardavimų darbastalio modulyje. Jis sukurtas tam, kad greitai galėtumėte apžvelgti pardavimų piltuvėlius, prognozuoti ir sekti komandos darbo našumą.

Įžvalgos

Savo sprendimus priimkite remdamiesi duomenų analize. Teamgate siūlo įvairiapuses ataskaitas, kurios leidžia verslo rezultatus ir procesus apžvelgti realiu laiku.

MailChimp

Integracija su Mailchimp leidžia siųsti rinkodaros naujienlaiškius, automatines žinutes ir kurti tikslines kampanijas, naudojantis Teamgate filtrais, o taip pat sekti kampanijų būseną nepaliekant Teamgate paskyros.

Rytinė apžvalga

Rytinė apžvalga – tai trumpas kasdienis naujienlaiškius, kuriame pateikiama svarbiausių vakar dienos įvykių santrauka (pasikeitimai šaltų kontaktų sąraše ar pardavimų piltuvėlyje, ir pan.) bei šiandienos dienotvarkė.

Mobiliosios programėlės

Naudodamiesi Teamgate mobiliąja programėle, duomenis galėsite pasiekti ir atnaujinti būdami bet kur ir bet kuriuo metu. Būkite tikri, kad visa reikalinga informacija yra su jumis, o svarbius užrašus galite pasižymėti iš karto.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.