Facebook pixel goes here

Laiko Planavimas

Planuoti laiką dar niekada nebuvo taip paprasta. Kurkite naujas veiklas bei susitikimus, laiku imkitės reikiamų veiksmų ir laimėkite.

darbų planavimo lentelė

Kalendorius – optimizuojantis Jūsų laiką

Niekada nepamirškite savo potencialių klientų ir lojalių vartotojų. Nesvarbu tai skambutis, susitikimas ar gimtadienis – visuomet būkite informuoti ir visą informaciją raskite vienoje vietoje – Teamgate CRM Kalendoriuje. Laiko planavimas su CRM kalendoriumi tampa daug paprastesnis.

IŠBANDYKITE DABAR

Teamgate privalumai

  • Planuokite užduotis bei veiksmus paprastai.
  • Apjunkite skirtingus kalendorius ir visus svarbius įvykius matykite vienoje vietoje.
  • Pagerinkite bendradarbiavimo kokybę, būkite visuomet pasiekiami ir taupykite laiką, sumažindami sudėtingų procesų skaičių.

UŽDUOČIŲ VALDYMAS

Planuokite užduotis bei veiksmus paprastai, patogiai ir personalizuotai. Kalendoriuje pasirinkite tinkamą laiką, sukurkite įvykį ir lengvai susiekite jį su reikiamu kontaktu ar klientu.

Laiko planavimas

KALENDORIAUS SINCHRONIZACIJA

Naudojatės ne tik Teamgate kalendoriumi? Galite nesudėtingai sujungti skirtingus kalendorius ir visus svarbius įvykius matyti vienoje vietoje. CalDav protokolas arba Google Calendar programa leis sinchronizuoti planuojamas veiklas bei susitikimus ir atvaizduos juos abiejuose kalendoriuose.

IŠBANDYKITE DABAR

darbų planavimo programa

DARBŲ SUVESTINĖ

Visi kalendoriuje pažymėti susitikimai ir veiksmai bus atvaizduojami veiklos bei darbų sąraše. Artėjančius įvykius, susitikimus ar užduotis galėsite lengvai filtruoti pagal norimą tipą bei kriterijų. Įvykiai ir susitikimai bus automatiškai priskiriami vienai iš kategorijų: šiandien, vėluoja, iki savaitės pabaigos.

laiko planavimas

AKTYVUMO SUVESTINĖ

Pardavėjų efektyvumą galima vertinti lengvai ir be pastangų. Visi kalendoriuje sukurti įvykiai ir veiklos bus įtrauktos bei analizuojamos, matuojant jūsų progresą, įgyvendinant nustatytus tikslus. Aktyvumo tikslai ir jų įgyvendinimo rezultatai bus aiškiai atvaizduojami darbastalyje bei detaliai pateikiamo įžvalgų skiltyje.

PARDAVIMŲ AKTYVUMAS

laiko planavimo programa

ŠVIESLENTĖ

Visi įvykiai ir sukurta veikla tiesiogiai atvaizduojami ir matomi veiklos sraute. Sekite dienos, savaitės ir mėnesio veiklas, matykite visos komandos užduotis bei stebėkite užimtumą.

IŠBANDYKITE DABAR

laiko planavimo lentelė

SMARTDIALER

Pagerinkite bendradarbiavimo kokybę, būkite visuomet pasiekiami ir taupykite laiką, sumažindami sudėtingų procesų skaičių. SmartDialer™ suteikia galimybę greitai, paprastai ir reikiamu metu pasiekti kontaktus, skambinant tiesiai iš Teamgate darbo aplinkos per interneto naršyklę. SmartDialer užtrikrinaskambučių įrašymo, saugojimo, skambučių nukreipimo ir kitas funkcijas.

SMARTDIALER

laiko planavimas

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.