Facebook pixel goes here

Jūsų įmonės dydis:

Smulki įmonė

Teamgate CRM – tai debesų kompiuterija paremtas ryšių su klientais valdymo sprendimas. Pasiekti savo Teamgate paskyrą yra paprasta  – viskas, ko Jums reikia, tai interneto ryšys. Kadangi sistema intuityvi, išmokti kurti ir valdyti paskyras nereikalauja įdėti daug pastangų bei laiko.

Verslo plėtra priklauso ne tik nuo komandos dydžio ar žmonių, kurie yra komandoje, tačiau ir nuo įrankių, kuriuos ji naudoja. Pasirinkus tinkamus žmones bei įrankius, galimybė pasiekti norimą rezultatą tampa gerokai didesnė.

Neabejojame, kad nuo pat verslo pradžios yra be galo svarbu turėti tvarkingą ir sistemišką kontaktų duomenų bazę, o kalbant su potencialiais ar esamais klientais – visada mintyse turėti kokybės standartą. Teamgate CRM sistema nuo pat verslo pradžios padės efektyviai valdyti ryšius su klientais bei mažinti laiko sąnaudas.

Vidutinio dydžio įmonė

Išaugus verslui bei padidėjus komandai, įmonės tikslai pasikeičia. Teamgate CRM suteikia galimybę naudoti paprastus, tačiau efektyvius įrankius klientų duomenų bazės bei pardavimų valdymui.

Teamgate CRM, dėka intuityvumo ir paprastumo naudoti, taupo Jūsų laiką, padeda gerinti klientų aptarnavimo lygį bei didinti pardavimus.

Įžvalgų (angl. Insights) modulis garantuotai taps Jūsų patikimu įrankiu, jeigu norite analizuoti pardavimų proceso eigą, atrasti trikdžius bei nuspręsti, kokius pakeitimus reikia atlikti, kad procesai įmonėje vyktų dar sklandžiau.

Didelės įmonės

Didelėms įmonėms naudojant Teamgate CRM, atsiranda sistemiškumas ir veikla stabilizuojasi. Optimizavus procesus, atsiranda galimybė augti dar sparčiau.

Mes rūpinamės savo partneriais, todėl Teamgate Enterprise planą turintys klientai gauna visą reikiamą informaciją bei pagalbą tiesiai iš specialiai jiems priskirto vadybininko. Tokiu būdu kylančios problemos sprendžiamos sklandžiai, o nauji darbuotojai apmokomi dar greičiau.

Teamgate Atviro kodo sistema (angl. Open API) didelėms įmonėms leidžia kurti savo aplikacijas, apjungti su Teamgate CRM ir jas pritaikyti specialioms verslo operacijoms.

Teamgate CRM sistema atitinka griežčiausius saugumo reikalavimus bei saugo privačią įmonės informaciją. Pastoviai kuriamos atsarginės informacijos kopijos užtikrina, kad informacija nedingtų, o ją ištrynus per klaidą – galėtų būti greitai atstatoma.

Norite sužinoti daugiau?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.