Facebook pixel goes here

Kokiai veiklos sričiai priklausote?

Transportas ir logistika

Jeigu teikiate transporto ir logistikos paslaugas, Teamgate CRM sistema užtikrins, kad jas teiktumėte kokybiškai bei profesionaliai:

Google žemėlapiai:
Nuo šiol nebereikės ieškoti, kur yra Jūsų šalti kontaktai, įmonės ar klientai. Integruotų Google žemėlapių (angl. Google Maps) pagalba matysite tikslią kontakto buvimo vietą vos vieno mygtuko paspaudimu. Tai padės apskaičiuoti reikiamas laiko bei kuro sąnaudas planuojant susitikimus.
El. pašto sinchronizacija:
Elektroninius laiškus galite patalpinti į Teamgate, kas leis patogiai sekti visą susirašinėjimo su klientu istoriją (įskaitant prisegtus dokumentus).
Šaltų kontaktų valdymas:
Visi nauji kontaktai – vienoje vietoje. Grupuokite ir segmentuokite juos naudodami Teamgate siūlomas Būsenas (angl. Statuses) bei Žymes (angl. Tags) arba sukurkite savo naudojamus filtrus. Sistemingas šaltų kontaktų tvarkymas taupys laiką bei leis efektyviai gryninti potencialius klientus, kuriuos galėsite greičiau konvertuoti į naujas verslo galimybes. Visa informacija bei komunikacijos istorija su potencialiu klientu bus automatiškai perkelta prie naujos verslo galimybės.
Įžvalgos:
Prognozuokite būsimą rezultatą stebėdami pardavimo proceso eigą bei darbuotojų atliktas užduotis. Analizuokite kiekvieną pardavimo žingsnį bei pamatykite neįvykusių sandorių pralaimėjimo priežastis – tai padės suvokti, kur yra trikdžiai bei nuspręsti, ką reikia patobulinti pardavimo procese.

Personalo paieška ir atranka

Teamgate padės efektyviau vykdyti klientų poreikius atitinkančią personalo paiešką:

Kontaktų valdymas:
Kiekviename proceso žingsnyje sulauksite Teamgate CRM sistemos pagalbos: nuo ryšio užmezgimo iki pasirašytos sutarties su klientu. Sekite informaciją apie klientus Teamgate Kontaktų valdymo sprendimų pagalba. Skirstykite juos pagal vietą ar veiklos sritį, siekdami rasti labiausiai Jūsų kriterijus atitinkančius kontaktus.
Patogi ir greita komunikacija:
Rašykite SMS žinutes ar elektroninius laiškus tiesiai per Teamgate sąsają. Skambinkite naudodami SmartDialer įrankį. Siųskite pasiūlymus bei gaukite SMS pranešimus apie artėjančius įvykius Jūsų Teamgate CRM sistemos kelendoriuje. Komunikuokite su klientais naudodami rinkodarai pritaikytą sprendimą MailChimp, kuris leis matyti naujienlaiškių kampanijų statusus, rezultatus bei atitinkamai segmentuoti klientus. Automatizuokite procesus naudodami Zapier integraciją, kuri leidžia apjungti skirtingus internetinius įrankius, tokius kaip Google SpreadsheetTrello, Evernote, ir QuickBooks.
Personalo atranka:
Raskite tinkamiausius kandidatus, naudodamiesi Teamgate kontaktų filtravimo galimybėmis. Filtruoti potencialius darbuotojus galėsite pagal Teamgate CRM siūlomas arba Jūsų pačių sukurtas Žymes (angl. Tags).

Konsultacijų paslaugos

Jeigu teikiate konsultacines paslaugas, svarbu, kad jos būtų kokybiškos ir suteikiamos laiku. Šiems tikslams pasitelkite Teamgate CRM:

Klasifikuokite lengvai:
Teamgate CRM klientų valdymo sprendimai leidžia klasifikuoti klientus pagal tai, kokią informaciją jiems turite suteikti, bei išrikiuoti juos prioriteto tvarka. Sekite bendravimo istoriją bei nuolatiniams klientams siųskite specialiai jiems automatiškai sukurtus elektroninius laiškus.
Integruokitės su turimais įrankiais:
Pradėjus naudotis Teamgate CRM, visko mokytis nuo pat pradžių nereikės – į sistemą integravome įrankius, kuriais jau esate įpratę naudotis: Google kontaktai, Žemėlapiai, Diskas (angl. Google Contacts, Maps, Drive) ar Outlook elektroninio pašto sistema.
Komunikuokite tarpusavyje:
Norėdami atnaujinti informaciją apie konsultacinių paslaugų teikimo eigą, naudokitės intuityvia Teamgate CRM sistemos Drag-and-Drop funkcija. Lengvai keiskite pardavimų piltuvėlį pagal sau labiausiai tinkančius procesus bei priskirkite individualias užduotis savo komandos nariams.
Tvarkykite dienotvarkę, kurkite priminimus, dalinkitės dokumentais. Sekite savo komandos narių bendravimo istoriją tiek su klientais, tiek tarpusavyje, bei stebėkite komandos narių darbo rezultatus.

Reklama ir viešieji ryšiai

Kurkite ir realizuokite efektyvias reklamos ir rinkodaros kampanijas su Teamgate CRM sistema:

Raskite savo nišą:
Norite imtis aktyvių veiksmų ieškodami naujų klientų savo paslaugoms? O gal vykdyti kampanijas, nukreiptas tik į tam tikrus turimus produktus ar paslaugas? Teamgate CRM sistemoje esantys įrankiai padės filtruoti kontaktus pagal vietą, dydį, industriją ar kitą Jums svarbią specifinę informaciją.
Kontaktų valdymas:
Teamgate CRM sustiprins kiekvieną žingsnį procese – nuo potencialaus kliento iki paslaugų pardavimo jam. Visus kokybiškus Šaltus kontaktus (angl. Leads) lengvai konvertuokite į naujas verslo galimybes vienu paspaudimu. Naudodami Drag-and-Drop funkciją, valdykite pardavimų etapus ir progresą. Sekite naujausią informaciją apie klientą, keiskite jo Būseną (angl. Status) ar priskirkite atitinkamas užduotis savo komandos nariams.
Lojalūs klientai:
Lengvai identifikuokite esamus ar buvusius klientus, ar tuos, kurie dar tik domisi Jūsų paslaugomis. Teamgate CRM sistemoje kontaktai gali būti skirstomi ir filtruojami pagal visus norimus kriterijus. Šios kategorijos yra nekintančios, dėl to Jūsų kontaktų bazė visuomet išliks struktūrizuota bei tvarkinga. Savo lojalius klientus pasiekite elektroninio pašto, skambučių ar žinučių kampanijomis.

Turizmas ir laisvalaikis

Optimizuokite pardavimų procesą ir pritraukite naujų klientų, naudodami Teamgate CRM:

Nauji klientų segmentai:
Neapsistokite tik ties vienu klientų segmentu – naudokitės segmentavimo ir skirstymo į kategorijas įrankiais, ir gryninkite naujus potencialius klientus. Filtrai padės patogiau dirbti su konkrečiomis kontaktinių asmenų grupėmis.
Komunikacija su klientais:
Leiskite savo klientams pasijausti svarbiems. Siųskite priminimus, automatiškai sugeneruotus elektroninius laiškus ar SMS žinutes su kelionių patarimais tiesiai iš Teamgate CRM – tai atlikti padės į sistemą integruoti Google, MailChimp, Outlook bei Zapier įrankiai.
Daugiau laiko pardavimams:
Pavargote nuo nepatogaus ir ilgai užtrunkančio informacijos pildymo į skaičiuokles ar „Excel” darbaknyges? Taupykite laiką su Teamgate CRM –  visą su asmeniu susijusią informaciją bei komunikacijos istoriją perkelkite automatiškai.

Norite sužinoti daugiau?

Loading...

Sveiki, esu Mindaugas. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.