Pardavimų Rezultatai

Palyginkite komandos pasiektus rezultatus su nustatytais tikslais. Teisingai parinkti pardavimų rezultatų ataskaitos rodikliai gali padėti suformuoti sėkmingą komandą, paskatinti sveiką konkurenciją ir palaikyti motyvaciją.

IŠBANDYKITE DABAR

pardavimų rezultatai

Plačiau apie pardavimų rezultatų matavimo įrankius

Teamgate įžvalgų moduliu ne tik paprasta naudotis, jame taip pat gausu naudingų funkcionalumų, tokių kaip filtrai, eksportavimas į Excel, greitosios nuorodos, išklotinės ir dar daugiau.

Insights Won Deals

Laimėti sandoriai

Sekite sėkmingus sandorius ir palyginkite jų statistiką su nustatytais tikslais. Šioje ataskaitoje taip pat galite matyti laimėtų sandorių bendrą ir vidutinę vertes. Be to, ši statistika pravers norintiems palyginti komandos narių darbo našumą ir paskatinti sveiką konkurenciją.

Insights Dashboard

Pardavimų Darbastalis

Pardavimų rezultatų apžvalgą galite patogiai sekti Teamgate darbastalio modulyje. Čia matomas pardavimų tikslų ir rezultatų palyginimas per pastarųjų 12 mėnesių laikotarpį, veiklos tikslų ir kasmėnesinių rodiklių palyginimas, o taip pat pralaimėtų sandorių priežasčių apžvalga.

Insights Slack Integrations

Integracija su Slack

Savo komandą galite motyvuoti dalindamiesi naujienomis apie laimėtus sandorius. Teamgate siūlo integraciją su Slack – įrankiu, kuris padeda gerinti komandos komunikaciją ir atsidėkoti už gerą darbą.

PATIKIMAS PARDAVIMŲ VALDYMO SPRENDIMAS VERSLUI

Užtikrinkite sklandų ir paprastą pardavimo procesų valdymą su Teamgate CRM.

*Jokio diegimo ir parsisiuntimo, nereikalaujama mokėjimo kortelės.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Norite pristatymo?

Loading...

Sveiki, esu Ilmaras. Suprantu, jog renkantis tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui, iškyla nemažai klausimų. Esu tam, kad padėčiau į juos atsakyti. Užpildykite šią formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksiu.